Redakcja

0
1026

Zarząd Redakcji:

Koordynatorzy ds. Redakcji i Korekty: 

Ryszard Kaczorowski

Redaktor Naczelny
ryszard.kaczorowski@psycho.info.pl
 Olga Komarnicka – Jędrzejewska

Koordynator Redakcyjny
olga.jedrzejewska@psycho.info.pl

Koordynatorzy ds. Public Relations i Marketingu

Bożena Wujec Ziółkowska

Koordynator PR/M
bozena.wujec-ziolkowska@psycho.info.pl
 Katarzyna Motyl

Koordynator PR/M
katarzyna.motyl@psycho.info.pl
Zuzanna Księżyk

Koordynator Fanpage’a
zuzanna.ksiezyk@psycho.info.pl

Grafika Redakcji

Luc Doro

Grafik
luc.doro@psycho.info.pl
  

Członkowie Redakcji  

Justyna Łakoma

inspiracjepsychologiczne@gmail.com
 Magdalena Gorol 
Aleksandra Kmita
 Joanna Krzywak
 Agnieszka Kwaśna
Klaudia Rembelińska
 Katarzyna Stefańska
 Nina Urbańczyk
 Tomasz Kasprzak

tomasz.kasprzak@psycho.info.pl
Weronika Barszcz

weronika.barszcz@psycho.info.pl
Joanna Szlasa
Agnieszka Ludorowska
Sandra Kalinowska
Aleksander Brych
Magdalena Napierała
 Artur Kultys

artur.kultys@psycho.info.pl
Joanna Brzeska
Patrycja Słomska
 Grzegorz Świątek

grzegorz.swiatek@psycho.info.pl
Karolina Osowiecka

karolina.osowiecka@psycho.info.pl
Kamilia Zielińska
Paulina Roszak

Sekcja Public Relations i Marketingu

Katarzyna Bonek 

PR/M
 Konrad Witek

PR/M
konrad.witek@psycho.info.pl
 Marta Wudel

PR/M
marta.wudel@psycho.info.pl
Martyna Ejlak

PR/M
martyna.ejlak@psycho.info.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę napisz swój komentarz!
Proszę wpisz swoje imię tutaj