Wszyscy nosimy w sobie cząstkę zła

0
8120

Powierzchowny czar i urok, w którym się doskonalą, jest dla nich ważniejszy od prawdziwej intymności, której prawdopodobnie nie znają. Gdyby wiedzieli czego im brakuje, być może odczuliby smutek, przed którym się bronią. Wśród psychologów znana jest teoria, że doświadczenie smutku w przypadku osób dotkniętych psychopatią może być najbardziej oczekiwanym przez bliskich w ich życiu objawem zdrowienia. Przykre jednak jest to, że na naukę intymności może być już za późno.

Polecane przez Inspiracje Psychologiczne

Charles Manson był nieślubnym dzieckiem prostytutki. Kiedy zamknięto ją w więzieniu za napad w ręku, chłopiec zamieszkał m. in. z babcią fanatyczką. Za młodu bardzo często był skazywany za kradzieże i wyłudzenia. Od końca lat 60 przewodził założonej przez siebie sekcie”Rodzina”.

Nocą w willi wynajętej przez Romana Polańskiego kilkoro członków z sekty “Rodzina” za namową Charles’a Manson’a dokonało głośnego morderstwa żony Romana Polańskiego – Sharon Tate, będącej w ósmym miesiącu ciąży, oraz jej czterech gości przebywających w domu: Wojciecha Frykowskiego, Abigail Folger, stylistę z Hollywood – Jaya Sebringa oraz Stevena Parenta. Po dokonaniu tego wielokrotnego morderstwa na drzwiach wejściowych członkowie sekty pozostawili napis “PIG” wypisany krwią zamordowanych. Sekcie “Rodzina” udowodniono także kilka innych morderstw, m.in. małżeństwa LaBianca oraz nauczyciela muzyki Gary’ego Hinmana.

Manson odbywa swój wyrok w kalifornijskim więzieniu stanowym w Corcoran. Przebywając w więzieniu nagrał kilka albumów muzycznych z pogranicza bluesa i rocka psychodelicznego, które jednak nie odbiły się szerokim echem w świecie show-biznesu. Dostaje do celi kilkadziesiąt listów tygodniowo od wielbicielek. W 2013 r. pewna 25 letnia Amerykanka o nadanym przez Charles’a Manson’a pseudonimie “Star” wyznała, że planuje poślubić 78 letniego wówczas mordercę. Tymczasem Manson skwitował to słowami – “To wszystko bzdury”.

Psychotesty Gdynia – Badania Psychologiczne Kierowców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę napisz swój komentarz!
Proszę wpisz swoje imię tutaj