Wszyscy nosimy w sobie cząstkę zła

0
8120

Dawno wyparta, lub nigdy nie rozwinięta w pełni emocja smutku zastąpiona jest gniewem i furią. Osoby psychopatyczne terroryzują otoczenie swoją brutalną złością, której manifestacja wzbudza najczęściej lęk. Silne i częste przejawy ich agresji są ważnym sygnałem dla terapeuty w trakcie procesu diagnostycznego.

Polecane przez Inspiracje Psychologiczne

Aileen Wuornos – była córką osamotnionej młodocianej matki, która porzuciła Aileen w wieku 4 lat, oddając ją wraz z bratem na wychowanie do swoich rodziców. Do 12 roku życia Aileen myślała, że dziadkowie są jej rodzicami. Dziadek Aileen był bardzo surowy, bił i źle traktował zarówno własne dzieci jak i wnuki. Gdy dziewczyna dowiedziała się prawdy o swoim pochodzeniu, buntowała się przeciwko dziadkom i uciekała z domu. W wieku 14 lat zaszła w ciążę i trafiła do domu samotnych matek. Po urodzeniu oddała syna do adopcji. Niedługo potem w tym samym 1971 r. roku, w lipcu umarła babcia Aileen.

Nigdy nie miała dobrych relacji z rówieśnikami, uchodziła za osobę kłótliwą i wrogo usposobioną. Zrezygnowała ze szkoły, uciekła z domu, zaczęła podróżować autobusami i utrzymywać się z prostytucji. W pewnym momencie udała się na Florydę, gdzie poznała mężczyznę w podeszłym wieku, za którego wyszła za mąż. Jednak małżeństwo zostało szybko unieważnione z powodu licznych napadów agresji Aileen w stosunku do męża.

W wieku 30 lat Aileen zakochała się w młodszej od siebie o 4 lata Tyri Moore – pokojówce, którą spotkała w barze dla gejów. Przez krótki czas czuła się z nią wspaniale, odnalazła miłość swojego życia i utrzymywała je obie, pracując jako prostytutka na międzynarodowych autostradach.

Po jakimś czasie popyt na świadczone przez nią usługi zaczął spadać, co mogło być jednym z powodów rozpoczęcia przez Aileen serii morderstw dokonywanych na swoich klientach. Strzelała do nich z broni palnej kaliber 22, a następnie okradała. Zeznała, że wiele razy została zgwałcona i mając już tego dosyć, zaczęła zabijać w obronie własnej. Mimo to skazano ją na karę śmierci. Wyrok został wykonany poprzez wstrzyknięcie trucizny.

Psychotesty Gdynia – Badania Psychologiczne Kierowców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę napisz swój komentarz!
Proszę wpisz swoje imię tutaj