Wszyscy nosimy w sobie cząstkę zła

0
8120

Ogromna odporność na stres, choć świetnie sprawdza się w pewnych okolicznościach i jest pożądana np. na stanowiskach w korporacjach biznesowych, w mediach, polityce czy podczas wojny, nie zawsze jednak bywa zaletą.

Polecane przez Inspiracje Psychologiczne

John Wayne Gacy – absolwent wyższej szkoły biznesowej, zdolny handlowiec i przedsiębiorca został awansowany na stanowisko kierownicze w Springfield w stanie Illinois. Mianowany przez Junior Chamber of Commerce “Człowiekiem Roku”. Zwrócił także na siebie uwagę Roberta F. Matwicka, lidera demokratów w Norwood Park i został wprowadzony na salony polityczne. Urzekł lokalną społeczność swoją “dobrotliwą naturą”, występując jako wolontariusz w szpitalach dla dzieci w przebraniu klauna Pogo, które sam zaprojektował.

Nikt nie wiedział o podwójnym życiu Johna Gacy’ego, aż do 1978 roku. Od czasu rozwodu z drugą żoną Carole, John owładnięty był potrzebą wykorzystywania seksualnego i mordowania młodych chłopców. 28 grudnia 1978 roku policja zakończyła oględziny piwnicy Gacy’ego. Znaleziono w niej zakopanych 28 szczątków ludzkich, które poddano identyfikacji. Razem z ośmioma niezidentyfikowanymi ofiarami łączna liczba zamordowanych wyniosła 33.

Psychotesty Gdynia – Badania Psychologiczne Kierowców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę napisz swój komentarz!
Proszę wpisz swoje imię tutaj