PSYCHO TRAMWAJ jedzie po raz III-ci!

0
738

„Psycho” kojarzy się z horrorami Alfreda Hitchcocka. Czy „Psycho Tramwaj” jest równie mrożącym krew w żyłach wydarzeniem? Czy szaleństwo, a w oczach przerażenie zagoszczą w gdańskim tramwaju? Czy czarne kruki przywitają jego przyjazd, zaś cichy wiatr będzie błąkał się na pustym przestanku, wieszcząc nadciągające Armagedon? Prawdopodobnie ni

Czym zatem jest Psycho Tramwaj? Niecodziennym wydarzeniem, które z roku na rok przyciąga ogromne grono ciekawskich? Wiejską imprezą z DJami? Happeningiem kulturalnym o jakiejś mglistej, ale czarującej treści? Żartem czy czymś na poważnie? Jeśli zgodzić się na wszystko, musielibyśmy oszaleć!

Polecane przez Inspiracje Psychologiczne


2-edycja Psycho Tramwaju miała miejsce 2014 roku w piątek 13tego.

Właśnie takim pozytywnym szaleństwem ma być Psycho Tramwaj! – Twierdzą organizatorzy z Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii. Psycho Tramwaj jest dyskoteką na szynach oraz szansą na skorzystanie z bezpłatnej konsultacji psychologów, dietetyków oraz trenerów personalnych, a także premierą czasopisma „Inspiracje Psychologiczne” (www.psycho.info.pl), które popularyzuje wiedzę z zakresu psychologii. Jest także mocą atrakcji, kolorowych bąbelków i baloników dla dzieci, młodzieży i osób starszych. Po prostu wesołym zwariowaniem!

Okładka premierowego wydania magazynu “Inspiracje Psychologiczne”

Kiedy odjeżdża tramwaj? Odjazd 3-ciej edycji „Psycho Tramwaju” będzie miał miejsce 5 czerwca (piątek) 2015 roku o godzinie 10:00 na przystanku tramwajowym Dworzec Główny w Gdańsku.

O co w tym wszystkim chodzi? Jeśli na chwilę złapiemy trochę oddechu… Centralną ideą tegorocznego „Psycho Tramwaju” obok popularyzacji wiedzy psychologicznej na temat zdrowego odżywiania, jest dobra zabawa w miłej atmosferze. Dlatego nastawiamy się nie tylko na przekaz osobistej mądrości, ale też (a może przede wszystkim?) na nadjeżdżającą poprawę humoru. W przedniej części tramwaju będzie szansa porozmawiać z fachowcami z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego o roli żywienia w życiu codziennym oraz zaburzeniach jedzenia i odżywiania. Zupełnie niepoważnie, z tyłu, zagra pomorska grupa Northsiders.

Psycho Tramwaj |  10:00 Piątek – 

Wydarzenie składać się będzie z dwóch części:

Pierwsza część to przejazd zabytkowym i bezpłatnym tramwajem, gdzie zostanie przygotowane stoisko, na którym od 10:00-11:30 zasięgniemy bezpłatnej porady dietetycznej. W godzinach 11:30-13:00, każdy zainteresowany będzie mógł skonsultować się, również nieodpłatnie, z trenerem personalnym. Dla dzieci przewidziane są zabawy z animatorami. W czasie trwania akcji odbędzie się także kwesta, z której dochód zostanie przekazany fundacji ,,Żyć z POMPĄ”. Później zapraszamy na after party w klubie Autsajder o godzinie 20:00.

Druga część wymaga przesiadki do Cafe Alegoria. W kawiarni wystąpią praktycy związani z szerokim zagadnieniem odżywiania. Od 14:00 do 16:00 trwać będą prelekcje, które poprowadzą między innymi:

    • Beata Stawicka z fundacji „Żyć z POMPĄ” –  o leczeniu żywieniem w chorobach przewlekłych,
    • Magdalena Maciejewska – o otyłości dziecięcej i o tym jak wspierać swoje dziecko w odchudzaniu oraz
    • Katarzyna Wieczorek – psycholog i certyfikowany psychoterapeuta PTPPd, która opowie o zaburzeniach jedzenia z perspektywy chorego i o tym, jak osoby z otoczenia mogą wspierać takie osoby w walce z chorobą.

Rozkład Jazdy:

Gala Wielkich Serce | 19:00 Sobota

Następnego dnia: 6 czerwca (w sobotę) zapraszamy na Galę Wielkich Serc – koncert charytatywny w Klubie Muzycznym „Dobry Wieczór” w Gdańsku. Zebrane podczas wydarzenia pieniądze zostaną przeznaczone na budowę placu zabaw dla dzieci z Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego.

O 19:00 wystąpi Mateusz Grędziński – gwiazda programu Voice of Poland.

Jeśli już teraz chcecie włączyć się we wsparcie i dowiedzieć się więcej na temat budowy placu zabaw, zajrzyjcie na stronę: www.pomoc.psycho.info.pl.

Serdecznie polecamy i zapraszamy!

 

Psychotesty Gdynia – Badania Psychologiczne Kierowców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę napisz swój komentarz!
Proszę wpisz swoje imię tutaj